Etiket: adsense

Google Adsense reklamları ile ilgili anlatımlar, bilgi paylaşımları, tavsiyeler.

Sonunda: Adsense PIN zarfını aldım.

Başımı hafifçe sola çevirdiğimde göz göze geldik. Bir süre kımıldayamadım, varlığı bir dert, yokluğu yara lanet olası pislik PIN numarası nihayet, nihayet gelmişti.

Hiçbir Şey Yapmadan Adsense PIN Sahibi Olma

PIN için gerekli alt limiti geçtiniz ama gel gelelim Google tarafında ses seda yok mu? PIN elde etmek için yaptığınız çalışmalar sizi başladığınız noktaya mı döndürüyor? O zaman bu taktikle (eğer PIN numara isteme limitini aşmadıysanız) siz de PIN sahibi olabilirsiniz!

17 Şubat 2017 Site Güncellemesi

Yine bir anlık gaza gelme ile bir sürü şey yaptım. Nihayet site açılış hızı değerini biraz daha düşürmeyi başardım. Kafama çok takılan bir konuyu nihayet bir çözüme kavuşturdum. Bunun dışında da hem sitenin hem de sizin işinize yarayacak birkaç güncelleme bilgisi daha paylaştım.
Adsense sebepsiz yere neden banlar?

Bu tarz başlıklara sık sık denk gelebilirsiniz ilgili webmaster ortamlarında bir gün bir de görülür ki adsense hesabı banlanmış. Halbuki kurallar itinayla takip edilmiş, riskli taktiklere bulaşılmamış ve olağandışı bir şey yapılmamıştır. Bununla birlikte zalım team yine de hesabı kapatmıştır. Peki bunun sebepleri neler olabilir?

Site Açmaktan Bıkmak | Kısa Yazı Serisi 1

Var mı sizde de böyle bir şey? Tarayıcınızı her açtığınıza açık kaldığı süre boyunca en az 20 – 30 kez tıklıyor musunuz bu eklentiye? Bir hareketlilik olmadığını bilmeme rağmen yine de kontrol etmekten kendimi alamıyorum. Bakarken aklıma geldi, sitenin tanımını yazmıştım logonun sağına fakat, tanım kimi zaman çıkıyor, kimi zaman...

Yeni Siteler İçin Adsense Alma Süreci

Yeni bir siteniz var (en fazla 1 aylık) ve ilk defa adsense hesabı mı alacaksınız? O halde aşağıdaki listeye göz atmanızda fayda var. Bu işlerde doğru hamleler yapmak ve sabır önemli. Belki bir saatlik siteye yarım saatte alanları görüp üzülüyor olabilirsiniz, peki siz onu yaptığını iddia eden kadar usta mısınız?
Adsense İçin E-Posta Hesabı Belirlemek

Adsense kaydı yapmak istediniz ve başvuru yapmaya karar verdiniz. Peki bunu yaparken e-posta konusunda nelere dikkat etmelisiniz? Eğer benim gibi aldığınız ve seçtiğiniz e-postayı sonradan beğenmeyecekseniz bu seçimi en baştan düzgün bir şekilde yapıp rahat etmek en güzeli. Evet, müsaadenizle konuya geçelim.