Etiket: endustrimuhendisiyim.com

endustrimuhendisiyim.com sitesi ile ilgili meta bilgilerin, duyuruların, güncellemelerin vs. barındırıldığı etiket.

8 Eylül 2017 Site Güncellemesi

Sitenin blog sayfasıyla pek ilgilenmiyordum ama yine de görsel açıdan daha iyi olduğundan dolayı çok sevdiğim güncelleme tipi olan “bir anda kafamda beliren, ufak tefek ama güzel” güncelleştirmelerden yaptım.1000. Yazı

Merhaba sayın okuyucu. Ben çapsız pervane. Kötüsüyle ve daha kötüsüyle bu yazıyla beraber 1000. gönderiye ulaşmış bulunmaktayım. Mutlu muyum, evet ama neden? Bir b*k olduğundan değil tabii, bir eşiği aştığım için.Güncelleme sıkıntıları beraberinde getirdi.

Temaya güncelleme geldiğinden dolayı bütün eski ayarlar uçtu, bununla birlikte bilerek yaptığım bir şey, şöyle en başından güzelce bir kez ayarlayıp kurtulmak niyetindeyim. Site çok büyük çoğunlukla işler halde, görsel açıdan yaşanacak sıkıntılar için şimdiden kusura bakmayın.Mikroblog kategorisini kaldırdım.

Mikroblog kategorisi her ne kadar sevdiğim bir kategori olsa da gerek yazıların kısa oluşu, gerekse site yerleşiminde sorunlar çıkardığından dolayı kaldırdım. Dediğim gibi kategori olarak seviyordum, ben de biçim değişikliğine gittim. Yeni yayımlanma tarzına isterseniz göz atabilirsiniz.