Etiket: teknoloji haberleri

Windows Surface Studio

Microsoft firması Windows Surface Studio diye bir cihaz çıkarmış ki görünce ister istemez kalp atışlarını hızlandırıyor. Peki nedir bu Windows Surface Studio denilen cihaz?Neden 48 milyon dolar cezayı kestiler?

T-Mobile şirketi benim de şahsen çok sinir olduğum güya sınırsız ama kısıtlamalı internet paketi planından dolayı 48 milyon dolar ceza ödeyecek. Peki bu ceza neden kesildi, aslı astarı nedir bu olayın?TİB Google erişimini engelledi!

Google’ın webcache sistemine TİB tarafından erişim engeli getirildi? İnternet yavaşladı, bir çok servise erişilemedi. Peki neden? Sonrasında ne oldu? Vay arkadaş, son bir kaç haftada çok acayip haberlere tanık oluyorum sonuncusu da bu oldu. Bir ara Youtube’a hiç erişemiyordum, sebebi meğerse buymuş.Microsoft LinkedIn’i satın almış, vay arkadaş!

Habere geeeel! Microsoft 26.2 milyar dolara LinkedIn’i satın almış. Gerçi bu tarz şeyleri pek takip etmiyorum ama bir Paypal’un Türkiye’den çekilmesi, ikincisi de Microsoft’un LinkedIn’i alması nedense şok etkisi oluşturdu bünyede.Asus’un BoomBook Reklamı

Asus’un viral reklamı olan BoomBook Türk reklam dünyasında hatırı sayılır bir yer edindiğini söylemek yanlış olmaz. Peki neden?