Etiket: youtube

İzleye izleye Yutup yardımcı doçent doktoru oldum!

Videolarınızda heyecanı artırın.

Dizilerin filan hep böyle heyecanlı yerlerde bitirilmesine aşinasınızdır. Bunun elbette bir sebebi var. Malum dizilerin vs. hedefi siz izleyicilersiniz, izleyici olarak da gelecek bölümleri unutmamanız için üretilmiş başarılı çözümlerden bir tanesi de merak uyandırmak.

Youtube Bildirim Aktifleştirme Virali

Vay arkadaş yahu yeni bir viral rezilliğe denk gelmiş bulunmaktayım, yazmadan geçemedim. Eveeet, videoyu daha fazla insana ullaştırabilmek için bildirimler çok faydalı oluyor. Bununla birlikte insanların bunu açması lazım. Ama nasıl?

Stylish: Sitelere CSS İle Müdahale Etme Eklentisi

Siteleri daha kullanışlı ve güzel hale getirebilmek için CSS ile müdahale etmenize yarayan süfer bir eklenti. Mağara esprilerinden önce hemen belirteyim ki bu tarz eklentilerin var olduğunu biliyordum ama gerçekten kullanmak bugüne kısmet oldu.

Yüksekliği Ayarlanabilir Masa | Kısa Yazı Serisi 38

Youtube yorumlarında kişi kanallarıyla beraber karakter veya nesne kanalları vasıtasıyla da yorum yapan çok. Örneğin Nikola Tesla ile çamaşır suyunun yorumlaşması gibi absürd durumlara şahit olabiliyorsunuz. Alakasız karakterlerin komik ilişkilerini görmek hoş bence.

Sitedeki Yazıları Unutmak | Kısa Yazı Serisi 37

Ne zaman spora başlasam başıma bir olay geliyor. Tam böyle hızımı alacakken ya birisi gelip içine ediyor ya da böyle ağrılar çıkıyor. 3 – 5 gündür dizimin ağrısının geçmesini beklerken tam onun geçmesinin akabinde sol başparmağımın oraya ağrı girdi. 3 – 5 gün de o sürer oooh ne ala memleket!

Bulduğum İlk Bilgisayar Taktiği | Kısa Yazı Serisi 35

Yıllardır Youtube üzerinde bulunan, bilumum sosyal medya mecralarında gereksiz işlerle meşhur olmuş bir çok fenomene göre çok daha iyi işler çıkartan ve bununla birlikte hak ettiği seviyenin çok çok altında olan kanallar var. Beyler bayanlar, ayıptır günahtır, yapmayın böyle.
Youtube’a Giriş Maceralarım 6

Daddy is back! Çok da değil tabii. Neyse. Güzel sesler veri tabanı olarak düşündüğüm video serisinin aslında ASMR adı altında çok daha fantastik versiyonlarının yapıldığını öğrendim. Bir köşede ağlıyorum şu an.
Saydırılan Duruma Düşmek | Kısa Yazı Serisi 34

Tam böyle moda girmişim, her şey de hazır. Youtube’un uygulaması üzerinden bir müzik açayım diyorum. Taaak saçma sapan bir reklam giriyor ve neşe s*çan bir dayı/abla/yeğen tüm atmosferin içine ediyor. Youtube reklamı, ayıp ediyorsun!