Kategori: Diğer

8 Eylül 2017 Site Güncellemesi

Sitenin blog sayfasıyla pek ilgilenmiyordum ama yine de görsel açıdan daha iyi olduğundan dolayı çok sevdiğim güncelleme tipi olan “bir anda kafamda beliren, ufak tefek ama güzel” güncelleştirmelerden yaptım.Kota Dostu ve İlginç, Metin Tabanlı 53 Subreddit

Malum bu internet sağlayıcıları tuttukları aboneyi en az 2 sene bir silkeleme işleminden geçirdiklerinden kala kala mobil internete kalabiliyoruz. Onlar da ayrı bir silkme meraklısı tabii ama yine de bu zor şartlarda interneti daha güzelleştirebilecek şeyler var.
Atom Editör Proje Panelini Gizleyip Gösterme Kısayolu

Eğer siz de benim gibi dar ekranlarla meşgul olmak durumunda kaldıysanız ya da ne kadar geniş olursa olsun “yer yok” sıkıntısı çekiyorsanız o zaman yer kaplayan şeyler üzerinde kontrol sağlamakta fayda var.Firefox Youtube videoları otomatik olarak başlamasın.

Sınırlıyı geçtim, sınırsız internette bile bazı sınırlar var. Ben de Youtube için bu sınırları geçmemek ya da mümkün olduğunca geciktirebilmek adına işinize yarayabilecek bir eklentiyi tanıtmak istiyorum.Seyyanen zam nedir?

Eğer maaşları yüzdeye göre değil de herkes için belirlenen miktar kadar artırırsanız seyyanen zam oluyor. Bulduğum açıklamaları bir örnekle paylaştım.
Firefox Kayıtlı Parolalarla Giriş Yapamama Sorunu

Bu firefox denilen tarayıcı parolaları filan bir kaydediyor ama eğer bir kullanıcı adında güncelleme vs. yaptıysanız sıkıntı çıkarabiliyor. Aynı gıcık olayı 3. kez yaşamamdan mütevellit konuya el atayım dedim.